„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“
„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“
„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“

Volnočasové aktivity pro děti

Pořádáme sportovní, vzdělávací, zážitkové a kulturních akce pro ohrožené děti – děti ze sociálně slabých rodin, vyloučených lokalit, ústavních zařízeních aj. Tyto aktivity dětem umožňují zapojit se do společnosti, získat nové zkušenosti a navázat přátelství s vrstevníky. Nezapomínáme ani na rodiče a rodiny ohrožených dětí. Pořádáme akce, které jim poskytují prostor pro vzájemné setkávání, sdílení zkušeností a podporu v obtížných životních situacích.  Pomáháme dětem vytvářet pozitivní vzpomínky na dětství. Každý měsíc pořádáme alespoň jednu aktivitu pro děti v Praze a okolí. Máte zájem se s dětmi přidat? Kontaktujte nás na volnycas@neohrozenedeti.cz

 

Akce:

 

PŘIPRAVUJEME

Červenec: dětský tábor (připravujeme)

14. 7. 2024: paintball

9. 6. 2024: návštěva aquaparku / výlet na koloběžkách a bruslích 

8. 6. 2024: konference

25. 5. 2024: výlet

11. 5. 2024: výlet

30. 4. 2024: pálení čarodějnic (zdarma, Praha, pro děti 0-17 let, pro bližší informace kontaktujte volnycas@neohrozenedeti.cz)

 

PROBĚHLO:

6. 4. 2024:  sportovní odpoledne na ostrově 

Protože je důležité, aby se děti hýbaly a zároveň se u toho bavily, tak společně navštívíme Dětský ostrov, kde si děti užijí společné sportovní odpoledne. Akce je vhodná jak pro nejmenší děti (lze tam jít s kočárkem), tak i pro starší děti. Ostrov nabízí dětská hřiště, fotbalový a basketbalový prostor i tartanové hřiště na volejbal. A z naší strany nebude chybět občerstvení pro děti ZDARMA z vyhlášené pražské pekárny.

 

19. 3. 2024: Laser ops

Ideální příležitost, kde si děti mohou užít lasergame v bezpečném a přátelském prostředí. Díky moderní technologii "Nerf Laser Ops Pro" se mohou děti zapojit do hry plné světelných a zvukových efektů, která nabízí dokonalý zážitek pro malé i velké hráče.)

 

10. 2. 2024:  procházka + mini-zoo

 

16. 1. 2024: Reball + arkádová herna

Hodina Reballu (vnitřní paintball s neomezenou municí) + hodina v arkádové herně + sladké pečivo z vyhlášené pražské pekárny + domácí toasty s čerstvou šunkou z místního řeznictví + adrenalín, zábava, parta vrstevníků a další společný zážitek.

 

16. 12. 2023: Vánoční odpoledne + bazárek

Na našem včerejším vánočním odpoledni jsme byli svědky nekonečné radosti, kterou jsme viděli v očích desítek dětí přicházejících s rodinami. I přes nepřítomnost pozvaných ústavních zařízení jsme s láskou rozdali potřebné věci - celkem 16 balení plen, 31 sunarů, desítky pytlů s oblečením a krásné hračky. Radost z rozzářených dětských úsměvů nám dodávají sílu pokračovat v naší práci. Děti byly super a domů si odnesly celkem 187 hraček a v bříškách více než 90 domácích palačinek s ovocem a kakaem.

 

12. 11. 2023: Paintball

Video z akce: https://www.instagram.com/reel/CzreEQorin0/

 

28. 10. 2023: Halloweenský les

Společně vyrazíme do blízkého lesa. Cestou bude me plnit řadu halloweenských úkolů, míchat lektv ary, sportovat, hledat i soutěžit. Rozděláme si ohe ň, opečeme buřty, zahřejeme se u ohně a po setm ění budeme s baterkami hledat lesní skřítky.

 

23. 9. 2023: Lanový park

https://www.instagram.com/reel/CxqxYJ-LJCz/

 

10. 8. 2023: Charitativní bazárek

Na tento den jsme naplánovali jednorázovou pomoc pro kohokoli, kdo ji potřebuje. Na místě si budete moci převzít (a také předat) věci pro děti ve věku cca 0-5 let. My dovezeme, co máme na skladě: hračky, oblečení, lahvičky, sunary, přesnídávky, apod... A pokud Vám doma přebývají věci, které by mohla nějaká rodina využít, můžete je vzít s sebou a na místě je někomu věnovat. Jen prosím berte na vědomí, že pokud věci dovezete a nikdo si je nevezme, že si je budete muset opět odvézt. Lidé by si měli pomáhat navzájem, děti to/nás potřebují. ❤️

 

15. 8. 2023: Staň se tajným agentem

Připravili jsme pro (ne)ohrožené děti několikadenní hru, kde se napětí mísí s objevováním nových dovedností. Speciální tajné výcviky, řešení zapeklitých záhad a možnost poznat mnoho nových přátel - to vše čeká naše malé agenty! Avšak, je tu jedna podmínka - žádná elektronika, žádné sociální sítě. Připravte se na detox od digitálního světa. Cílem je nejen naučit děti, jak se stát pravými tajnými agenty, ale také jim ukázat, jak může být obohacující a osvobozující život bez neustálého připojení k internetu. Během celé akce bude zajištěna strava, fyzické tréninky, hry a mnoho netradičních úkolů a aktivit. Bude to dobrodružství, na které nikdy nezapomenou! Jo a schopnosti lhát a vymýšlet si jsou tady vítány!

 

20. 7. 2023: Procházka centrem Prahy + Laser game (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

25. 6. 2023: Paintball (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

14. 5. 2023: Grilování v pražském lese (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

15. 4. 2023: Laser game (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

18. 3. 2023: Výlet na dětské hřiště + fotbalový turnaj (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

18. 2. 2023: Kruhový trénink + lezecká stěna (fotografie a videa naleznete na našich sociálních sítích)

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.