„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“
„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“
„POMÁHÁME OHROŽENÝM DĚTEM STÁT SE NEOHROŽENÝMI.“

CHAT S NEZNÁMÝM

Naďa: Dobrý den, na sBazaru píšete že prodáváte sukni Hello kitty za 350 Kč. Chtěla by jsem se zeptat jestli by jste mi ji nedala zadarmo. Jsem v dětskym domově nemam rodiče a ani peníze a sukně by mi udělala moc velkou radost. Děkuji vam a hezky den přeju. Nadička

Uživatel 214: Ahojky. Moc ráda ti sukinku dam zadarmo. Jen mi napiš odkud jsi a domluvime se, kde ti ji předám. Klidně s ní někam přijedu. :)

Naďa: Dobrý den, moc vám děkuju! To by bylo super!! Bydlim (adresa), kdy by jste mi ji mohla přivézt? Trřeba zítra? To mi končí škola ve 14:30 hodin.

Uživatel214: Klidně ti ji dovezu zítra ale taghle brzo budu ještě v práci. Ale co kdybijsem se sešli pozdějc. Co třeba ve 20:30 u čimickýho lesa, jak je ta zastávka? Poznáš mě tak že jsem řidič a budu řídit modrý auto ;)

Naďa: To nevim jestli mě doma takhle večer někam pusti. Nešlo by to dříve?

Uživatel214: Ne nešlo! Nejdřív ji chceš zadarmo a ted to zase najednou nejd?!! Jestli tu sukni nechceš tak ji dam někomu jinýmu. Zajemcům mám dost. Mam ji teda dat někomu jinýmu nebo si pro ni SAMA přijdeš.

Naďa: Dobře ja přidu. A děkuju.

Uživatel214: Ok, tak zitra ;)

(Naďa – 12 let)
 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.